O nama

U.O.I.G. Vidmar d.o.o.

Nešto više o U.O.I.G Vidmar 

U.O.I.G. Vidmar d.o.o. tvrtka je s dugogodišnjim iskustvom u pružanju usluga iz područja geodetske djelatnosti, a njeno sjedište nalazi se u Ravnoj Gori. Osnivač je Nenad Vidmar, a s bavljenjem navedenom djelatnošću krenuo je 1993. godine. Visoka tehnološka opremljenost omogućava pružanje širokog spektra usluga na profesionalan i kvalitetan način, a praćenje tehnološkog napretka i ulaganje u opremu ključ je opstanka poduzeća i u budućnosti. Ulaganje u modernu tehnologiju omogućeno je i apliciranjem na javne pozive Primorsko – goranske županije na području nabave opreme za proizvodne i uslužne djelatnosti za poduzetnike u sektoru malog gospodarstva te poziv Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja za Komercijalizaciju inovacija.

Misija & Vizija

9

Nekoliko riječi o misiji poduzeća

Pružanje usluga u okviru geodetske struke na profesionalan i kvalitetan način, a sve u svrhu zadovoljenja zahtjeva  i opravdavanja višegodišnjeg povjerenja naših klijenata

9

Nekoliko riječi o viziji poduzeća

Praćenjem tehnološkog napretka, ulaganjem u kvalitetu izrade usluga i proizvoda te ulaganjem u znanje i napredak naših djelatnika postati prepoznatljiv i cijenjen poslovni subjekt u području pružanja geodetskih usluga.

Godina

Realiziranih projekata

Zaposlenika

VIDMAR TIM

Opravdati ćemo Vaše povjerenje

Nenad Vidmar ing.geod.

Direktor

Ovlašteni inženjer geodezije

Stalni sudski vještak geodetske struke, rješenje Min. Kulture za dokumentiranje nepokretnih kulturnih dobara

neno@uoig-vidmar.hr/

+385 98 675 319

Marina Ivančić Krepenc mag.oec.

Računovodstvo

Barbara Vančina mag.oec.

Administrator

Tomislav Vidmar mag. ing. geod. et geoinf.

Ovlašteni inženjer geodezije

Stalni sudski vještak geodetske struke, rješenje Min. Kulture za dokumentiranje nepokretnih kulturnih dobara

tomislav@uoig-vidmar.hr/

+385 98 552 134

Gabrijela Stepić mag. ing. geod. et geoinf.

Ovlašteni inženjer geodezije

Milan Mamula mag. ing. geod. et geoinf.

Zaposlenik

Stručni suradnik

milan@uoig-vidmar.hr/

Aleksandra Jurčević geod.teh.

Zaposlenik

Stručni suradnik

aleksandra@uoig-vidmar.hr/

Marko Mauhar dipl. inž. geod.

Zaposlenik

Stručni suradnik

marko.mauhar@uoig-vidmar.hr/

Danijel Katić

Zaposlenik

Pomoćni radnik

danijel@uoig-vidmar.hr/

Damir Jurčević

Zaposlenik

Pomoćni radnik

damir@uoig-vidmar.hr/

Marko Stepić stru.spec.ing.aedif.

Zaposlenik

Građevinarstvo/projektiranje

marko@uoig-vidmar.hr/

Ivana Ćosić dipl.ing. p.p.

Zaposlenik

Pomoćni radnik

ivana@uoig-vidmar.hr/

Tamara Ašenbrener mag.ing.traff.

Zaposlenik

Pomoćni radnik

tamara@uoig-vidmar.hr/

Dominik Kordiš bacc.ing.traff.

Zaposlenik

Lasersko skeniranje

dominik@uoig-vidmar.hr/

Tražite pouzdanog partnera?

Tu smo za Vas!

Adresa:

Ivana Gorana Kovačića 174
(zgrada SPC Goranka)
51314 Ravna Gora

Radno vrijeme

Ponedjeljak – Petak

07:00 – 15:00

Poslovne informacije:

IBAN: HR2223400091110642946 SWIFT: PBZGHR2X

IBAN: HR4224020061100973910  SWIFT/BIC: ESBCHR22

MBPS: 4170130 OIB: 03876513661

Kontakt telefon:

m: +385 91 61 90 688
t: +385 51 818 277 ured
f: +385 51 819 040 računovodstvo

Kontaktirajte nas

12 + 14 =

U.O.I.G Vidmar ©  2022.  made with <3 it-Kol