Kontakt

U.O.I.G Vidmar d.o.o. Vaš pouzdan partner

Informacije

Adresa

Ivana Gorana Kovačića 174
(zgrada SPC Goranka)
51314 Ravna Gora

Telefon

m: +385 91 61 90 688
tel. računovodstvo: +385 51 819 040
tel. ured: +385 51 818 277

}

Radno vrijeme

Pon. – Pet.

07:00 – 15:00

VIDMAR TIM

Nenad Vidmar ing.geod.

Direktor

Ovlašteni inženjer geodezije

Stalni sudski vještak geodetske struke, rješenje Min. Kulture za dokumentiranje nepokretnih kulturnih dobara

neno@uoig-vidmar.hr/

+385 98 675 319

Marina Ivančić Krepenc mag.oec.

Računovodstvo

Barbara Vančina mag.oec.

Administrator

Tomislav Vidmar mag. ing. geod. et geoinf.

Ovlašteni inženjer geodezije

Stalni sudski vještak geodetske struke, rješenje Min. Kulture za dokumentiranje nepokretnih kulturnih dobara

tomislav@uoig-vidmar.hr/

+385 98 552 134

Gabrijela Stepić mag. ing. geod. et geoinf.

Ovlašteni inženjer geodezije

Milan Mamula mag. ing. geod. et geoinf.

Zaposlenik

Stručni suradnik

milan@uoig-vidmar.hr/

Aleksandra Jurčević geod.teh.

Zaposlenik

Stručni suradnik

aleksandra@uoig-vidmar.hr/

Marko Mauhar dipl. inž. geod.

Zaposlenik

Stručni suradnik

marko.mauhar@uoig-vidmar.hr/

Danijel Katić

Zaposlenik

Pomoćni radnik

danijel@uoig-vidmar.hr/

Damir Jurčević

Zaposlenik

Pomoćni radnik

damir@uoig-vidmar.hr/

Marko Stepić stru.spec.ing.aedif.

Zaposlenik

Građevinarstvo/projektiranje

marko@uoig-vidmar.hr/

Ivana Ćosić dipl.ing. p.p.

Zaposlenik

Pomoćni radnik

ivana@uoig-vidmar.hr/

Tamara Ašenbrener mag.ing.traff.

Zaposlenik

Pomoćni radnik

tamara@uoig-vidmar.hr/

Dominik Kordiš bacc.ing.traff.

Zaposlenik

Lasersko skeniranje

dominik@uoig-vidmar.hr/

Adresa:

Ivana Gorana Kovačića 174
(zgrada SPC Goranka)
51314 Ravna Gora

Radno vrijeme

Ponedjeljak – Petak

07:00 – 15:00

Poslovne informacije:

IBAN: HR2223400091110642946 SWIFT: PBZGHR2X

IBAN: HR4224020061100973910  SWIFT/BIC: ESBCHR22

MBPS: 4170130 OIB: 03876513661

Kontakt telefon:

m: +385 91 61 90 688
t: +385 51 818 277 ured
f: +385 51 819 040 računovodstvo

Kontaktirajte nas

4 + 10 =

U.O.I.G Vidmar ©  2022.  made with <3 it-Kol