d.o.o.

ZA GEODETSKU DJELATNOST I TRGOVINU

O nama

O nama
Direktor:
Nenad Vidmar, ing. geod. 
neno@uoig-vidmar.hr

Računovodstvo:
Marina Ivančić Krepenc, mag. oecc.

marina@uoig-vidmar.hr

Maja Barić Vukonjić, dipl. oecc.
maja@uoig-vidmar.hr


Zaposlenici:
Tomislav Vidmar, mag. ing. geod. et. geoinf., ovlašteni inženjer geodezije
tomislav@uoig-vidmar.hr

Gabrijela Stepić, mag. ing. geod. et. geoinf
gabrijela@uoig-vidmar.hr

Valent Babić, dipl. ing. geod., ovlašteni inženjer geodezije

Darjan Krepenc, geod. teh.
darjan@uoig-vidmar.hr

Aleksandra Jurčević, geod. teh.
aleksandra@uoig-vidmar.hr

Danijel Katić, pomoćni radnik
danijel@uoig-vidmar.hr

Damir Jurčević, pomoćni radnik
damir@uoig-vidmar.hr

Marko Stepić, univ. bacc. aedif.
marko@uoig-vidmar.hr


Deni Musulin, geod. teh.
deni@uoig-vidmar.hr